Vysvětlení non-GAAP finančních opatření

Vysvětlení non-GAAP finančních opatření

WebMD®, Medscape®, CME Circle®, Medpulse®, eMedicine®, MedicineNet®, theheart.org® a RxList® patří mezi ochranné známky společnosti WebMD Health Corp. nebo jejích dceřiných společností.

Společnost WebMD Health Corp. byla koupena společností Internet Brands v září 2017 a je klíčovou společností ve vertikále Internet Brands Health.

Kontakty pro média:

Kateřina DanielováWebMD212-624-3915[e-mail chráněný]

Stáhnout PDF

NEW YORK, 23. října 2013 /PRNewswire/ — Jak již bylo dříve oznámeno, WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) uspořádá výroční setkání akcionářů, které začíná v 9:30 (ET) ve čtvrtek 31. října 2013 , v W NEW YORK — Union Square, 201 Park Avenue South, New York, New York. 

Investoři mají přístup k živému audio internetovému vysílání ze schůze na adrese www.wbmd.com (v sekci Investor Relations). Záznam webového vysílání bude k dispozici na stejné webové adrese.

O WebMDWebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) je přední poskytovatel zdravotnických informačních služeb, který slouží spotřebitelům, lékařům, zdravotnickým pracovníkům, zaměstnavatelům a zdravotním plánům prostřednictvím našich veřejných a soukromých online portálů, mobilních platforem a publikací zaměřených na zdraví.

Síť WebMD Health zahrnuje WebMD Health, Medscape, MedicineNet, eMedicineHealth, RxList, theheart.org, Medscape Education a další vlastněné weby WebMD.

Všechna prohlášení obsažená v této tiskové zprávě, kromě prohlášení o historických skutečnostech, jsou výhledová prohlášení. Tato prohlášení jsou založena na současných plánech a očekáváních společnosti WebMD a zahrnují rizika a nejistoty, včetně těch, které jsou popsány v našich záznamech SEC.

ZDROJ WebMD Health Corp.

Novinky poskytuje společnost Acquire Media

Stáhnout PDF

NEW YORK, 16. června 2014 /PRNewswire/ — Dnes společnost WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) spustila WebMD Healthy Target, integrovaný program pro zlepšení zdraví, který využívá biometrická data ze zařízení pro sledování aktivity, bezdrátové váhy a glukometry k poskytování přizpůsobených , lékařem zkontrolovaný, kontextově relevantní obsah a motivační tipy pro jednotlivce, kteří chtějí rozvíjet udržitelné návyky uvědomující si zdraví. WebMD Healthy Target poskytne cennou pomoc jednotlivcům, kteří chtějí zvládnout chronické stavy, jako je diabetes 2. typu a obezita, a také širšímu publiku, které se zajímá o dosažení svých cílů v oblasti fitness nebo obecněji o zdravější životní styl.

Chcete-li zobrazit multimediální aktivum spojené s tímto vydáním, navštivte: https://www.multivu.com/players/English/70402510-webmd-launches-health-improvement-program-for-iphone

Stáhnout PDF

Portland, OR, 16. ledna 2020:  WebMD Health Services dnes oznámilo spuštění WebMD ONE Health Plan a WebMD ONE Senior, dvou nových programů, které staví na digitální platformě WebMD ONE s inovativními řešeními pro blahobyt pro zaměstnavatele a účastníky zdravotního plánu.

WebMD ONE, který byl spuštěn na začátku roku 2019, spojuje komplexní sadu integrovaných základních řešení a služeb pro blahobyt. WebMD ONE, navržený s ohledem na potřeby a zájmy spotřebitelů, dává jednotlivcům možnost vybrat si činnosti, cíle a zapojení, které jsou pro ně nejsmysluplnější a nejdůležitější. S WebMD ONE mohou lidé pracovat s programem pro pohodu podle svých vlastních podmínek, s výběrem, ovládáním a potěšením, které očekávají od svých oblíbených digitálních zážitků. 

Zdravotní plán WebMD ONE se hladce integruje do členského portálu zdravotního plánu a umožňuje členům přistupovat ke svému programu blahobytu stejně jako k jiným výhodám a službám zdravotního plánu. WebMD ONE Senior poskytuje personalizovanou pohodu navrženou speciálně pro seniory zapsané nebo stárnoucí do Medicare Advantage. Toto řešení zahrnuje hodnocení vyššího zdravotního stavu ověřené Institutem pro studie zdraví a produktivity, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health a splňující požadavky Center for Medicare and Medicaid Services (CMS), Centers for Disease Control (CDC) a Národní výbor pro zajišťování kvality (NCQA).  

S WebMD ONE Senior mohou zdravotní plány zapojit jejich populace Medicare Advantage pomocí digitálních nástrojů navržených speciálně pro klinické potřeby seniorů a zájmy životního stylu a zároveň zlepšit jejich hodnocení hvězdičkami, které hodnotí takové faktory, jako je preventivní péče členů, dodržování léků, mezery v péči a spokojenost členů a které Centra pro Medicare a Medicaid Services (CMS) používají k nastavení úrovní úhrad.

WebMD Health Services získaly přední akreditace a certifikace pro management nemocí a informace o zdravotnických produktech od NCQA, včetně certifikace NCQA Health Information Product (HIP) a certifikací ochrany soukromí a zabezpečení od HITRUST.

„Získání certifikace HIP NCQA prokazuje, že organizace má odborné znalosti v oblasti shromažďování a šíření informací o zdravotní péči pro členy zdravotního plánu,“ řekla Lisa Slattery, viceprezidentka pro akreditaci a uznávání.

Pokračování

Špičková, vědou řízená změna chování

Jak WebMD ONE Health Plan, tak WebMD ONE Senior využívají nejnovější nástroj pro změnu chování platformy, DailyHabits, vědecký, klinicky založený přístup, který se zaměřuje na postupné změny chování k dosažení výsledků. Na základě specifických potřeb jednotlivců vydává Daily Habits doporučení, která jsou v souladu s jejich zdravotními cíli, využívá vizualizaci cílů a přináší novou úroveň individuální odpovědnosti, která posiluje změnu chování. Od prvního lednového týdne si uživatelé Daily Habits stanovili přes 3000 cílů zaměřených na cvičení, výživu, stres, cukrovku a astma.

V rámci WebMD ONE Senior podporuje Daily Habits také potřeby populace 65 a více let se zaměřením na aktivity a cíle podporující prevenci pádů, kvalitu spánku, sociální propojení, dodržování léků a poznávání.

Všechny programy WebMD ONE také nabízejí novou funkci digitálního textového koučování WebMD ONE, která může podporovat lidi, kteří nemusí dobře reagovat na tradiční telefonické koučování, ale mohou potřebovat trvalou podporu. Tento nový program digitálního koučování podporuje jednotlivce, kteří se zaměřují na změny životního stylu, zvládání zdravotního stavu a také poskytující program prevence diabetu.

 „Naše nové produkty pro zdravotní plány a seniorskou populaci jsou založeny na našem závazku k inovaci a personalizaci a na pochopení, že každá jednotlivá cesta ke zdraví a pohodě je jedinečná,“ řekl John Harrison, generální ředitel WebMD Health Services. „S Daily Habits v základu řeší WebMD ONE Health Plan i WebMD ONE Senior potřeby našich zákazníků se zdravotním plánem, jejich členů a lidí starších 65 let poskytováním bezproblémových, integrovaných nástrojů a řešení, která podporují odpovědnost, řídí pokrok a udržují dlouhotrvající výsledky.”

nicozero negativní recenze

O WebMD Health Services

WebMD Health Services má více než 17 let zkušeností s pozitivními změnami chování. Spotřebitelé důvěřují WebMD pro spolehlivé, přesné a jasné odpovědi na jejich nejnaléhavější otázky týkající se zdraví. Ve WebMD Health Services využíváme tyto cenné spotřebitelské poznatky, abychom navrhli a implementovali úspěšná a poutavá řešení, která pomohou jednotlivcům naplnit jejich potřeby v oblasti pohody. Chápeme, že existuje mnoho cest, jak dosáhnout cílů blahobytu. Naše odborné znalosti v kombinaci s řadou integrací partnerů třetích stran nám umožňují poskytovat jedinečné a personalizované zkušenosti v celé řadě průmyslových odvětví. Podívejte se, jak podporujeme tyto různorodé populace, na webmdhealthservices.com.

Pokračování

WebMD Health Services je dceřinou společností WebMD Health Corp.

O WebMD

WebMD Health Corp., společnost internetových značek, je předním poskytovatelem zdravotnických informačních služeb, které slouží pacientům, lékařům, zdravotníkům, zaměstnavatelům a zdravotním plánům prostřednictvím veřejných a soukromých online portálů, mobilních platforem a publikací zaměřených na zdraví. WebMD Health Network zahrnuje WebMD Health, Medscape, Jobson Healthcare Information, priIME Oncology, MediQuality, Frontline, Vitals Consumer Services, Aptus Health, MedicineNet, eMedicineHealth, RxList, OnHealth, Medscape Education a další vlastněné weby WebMD. WebMD®, Medscape®, CME Circle®, Medpulse®, eMedicine®, MedicineNet®, theheart.org® a RxList® patří mezi ochranné známky společnosti WebMD Health Corp. nebo jejích dceřiných společností.

O mě ninternetové značky

Internet Brands® se sídlem v El Segundo v Kalifornii je plně integrovaná online organizace poskytující mediální a softwarové služby zaměřená na čtyři vysoce hodnotné vertikální kategorie: Zdraví, Automobilový průmysl, Právní záležitosti a Domov/cestování. Oceněné spotřebitelské webové stránky společnosti vedou své kategorie a obsluhují více než 250 milionů návštěvníků měsíčně, zatímco celá řada nabídek webové prezentace vytvořila hluboké a dlouhodobé vztahy s klienty z malých a středních podniků a podniků. Výkonná, proprietární operační platforma společnosti Internet Brands poskytuje flexibilitu a škálovatelnost pro další růst společnosti. Internet Brands je portfoliovou společností KKR a Temasek. Pro více informací prosím navštivte www.internetbrands.com.

Kontakt pro média:

Patricia Garrison[e-mail chráněný]

Stáhnout PDF

NEW YORK, 24. července 2017 /PRNewswire/ — WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD), přední zdroj informací o zdraví, dnes oznámil předběžné finanční výsledky za tři měsíce končící 30. června 2017.  

Předběžné výsledky za tři měsíce končící 30. června 2017

Společnost WebMD očekává, že její tržby, čistý příjem a upravená EBITDA za druhé čtvrtletí překročí dříve uvedené finanční výhledy pro druhé čtvrtletí.

Očekává se, že tržby za druhé čtvrtletí budou přibližně 176 milionů USD, což je nárůst o přibližně 5 % oproti období předchozího roku. Předchozí finanční výhled za čtvrtletí byl 170 až 173 milionů USD. Čistý zisk za druhé čtvrtletí se očekává přibližně 18,9 milionu USD, což je nárůst o přibližně 6 % oproti období předchozího roku. Předchozí finanční výhled za čtvrtletí byl 16,9 milionů USD až 18,5 milionů USD. Čistý zisk za druhé čtvrtletí zahrnuje náklady po zdanění ve výši 1,3 milionu USD související s náklady třetích stran vzniklé v souvislosti s přezkoumáním strategických alternativ a zisk po zdanění ve výši přibližně 0,3 milionu USD související s prodejem majetku. Upravená EBITDA za druhé čtvrtletí se očekává přibližně 54 milionů USD, což je nárůst o přibližně 8 % oproti období předchozího roku. Předchozí finanční výhled za čtvrtletí byl 49 milionů USD až 51 milionů USD.

Tyto informace jsou předběžné a podléhají dokončení běžného procesu uzávěrky WebMD a dokončení čtvrtletních finančních a účetních postupů. WebMD neplánuje uspořádat konferenční hovor ohledně výsledků za druhé čtvrtletí.

O WebMD

WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) je přední poskytovatel zdravotnických informačních služeb, který slouží spotřebitelům, lékařům, zdravotnickým pracovníkům, zaměstnavatelům a zdravotním plánům prostřednictvím našich veřejných a soukromých online portálů, mobilních platforem a publikací zaměřených na zdraví.

WebMD Health Network zahrnuje WebMD.com, Medscape.com, MedicineNet.com, eMedicineHealth.com, RxList.com, OnHealth.com, Medscape Education (Medscape.org) a další weby a aplikace vlastněné WebMD.

**********************************

Všechna prohlášení obsažená v této tiskové zprávě, s výjimkou prohlášení o historických skutečnostech, jsou výhledová prohlášení, včetně prohlášení týkajících se předběžných výsledků za druhé čtvrtletí (které odrážejí to, co WebMD aktuálně očekává, že bude hlásit a podléhají úpravám). Tato prohlášení hovoří pouze k datu této tiskové zprávy, vycházejí z našich současných plánů a očekávání a zahrnují rizika a nejistoty, které by mohly způsobit, že skutečné budoucí události nebo výsledky budou odlišné od těch, které jsou popsány v těchto výhledových prohlášeních nebo z nich vyplývají. . S výjimkou případů, kdy to vyžadují platné zákony nebo předpisy, nepřebíráme žádnou povinnost aktualizovat naše výhledová prohlášení, aby odrážela budoucí události nebo okolnosti. 

Pokračování

*******************************************

Tato tisková zpráva a přiložená tabulka obsahují jak finanční opatření v souladu s účetními zásadami obecně uznávanými ve Spojených státech amerických, neboli GAAP, tak i určitá finanční opatření, která nejsou GAAP. Odsouhlasení čistého příjmu (finanční ukazatel GAAP) s upravenou EBITDA (finanční ukazatel non GAAP) a "Vysvětlení non-GAAP finančních opatření" jsou přiloženy k této tiskové zprávě. 

**********************************

WebMD®, Medscape®, CME Circle®, Medpulse®, eMedicine®, MedicineNet®, theheart.org® a RxList® patří mezi ochranné známky společnosti WebMD Health Corp. nebo jejích dceřiných společností.

WEBMD HEALTH CORP.

PŘEDBĚŽNÉ FINANČNÍ INFORMACE

 (v milionech, kromě částek na akcii)

 (neauditováno)

       

Čtvrtletí ukončeno

       

30. června 2017

       

(Předběžný)

         

Příjmy

 

             176,0 $

         

Čistý příjem

 

$                18.9

         

Úroky, daně, bezhotovostní a jiné položky  (a)

   
 

Úrokový výnos

 

(1.9)

 

Úrokový náklad

 

7,0

 

Ustanovení o dani z příjmu

 

11.9

 

Odpisy a amortizace 

 

7.6

 

Nepeněžní kompenzace na základě akcií

 

8.9

 

Transakční náklady

 

2.1

 

Jiný příjem

 

(0,6)

         

Zisk před úroky, zdaněním, bezhotovostně

   
 

 a další položky ("Upravená EBITDA") (b)

 

$                53,9

         
         

Čistý zisk na kmenovou akcii:

   
   

Základní

 

$                0,51

   

Zředěný

 

$                0,43

         

Vážený průměr akcií v oběhu používaný v oblasti výpočetní techniky

   
 

příjem na kmenovou akcii:

   
   

Základní

 

37.1

   

Zředěný

 

54,4

         
         

(A)

Odsouhlasení čistého zisku s upravenou EBITDA.

   

(b)

Viz příloha A-Vysvětlení non-GAAP finančních opatření.

   
         

Další informace o předběžných výsledcích za čtvrtletí končící 30. června 2017:

 

Transakční náklady představují profesionální poplatky vzniklé v souvislosti s

   

proces vedený představenstvem k prozkoumání strategických alternativ

   

pro firmu.

   
 

Ostatní výnosy představují zisk z prodeje majetku.

   

PŘÍLOHA A

Vysvětlení non-GAAP finančních opatření              

Doprovodná tisková zpráva a příloha WebMD Health Corp. obsahuje jak finanční opatření v souladu s obecně uznávanými účetními zásadami v USA neboli GAAP, tak finanční opatření, která nejsou GAAP. Non-GAAP finanční ukazatele představují zisk před úroky, daněmi, nepeněžními a jinými položkami (které označujeme jako "Upravená EBITDA"). Upravená EBITDA by měla být vnímána jako doplněk, nikoli jako alternativa k čistému příjmu nebo ztrátě vypočítané v souladu s GAAP (dále jen "čistý příjem"). Příloha k tiskové zprávě obsahuje sesouhlasení čistého příjmu s upravenou EBITDA. 

Published
Categorized as blog