Recenzja The Pill Club (teraz przychylność): Czy jest to godne zaufania?

Recenzja The Pill Club (teraz przychylność): Czy jest to godne zaufania?

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Klub pigułek zapewnia konsultacje, recepty i leki dla osób zainteresowanych metodami kontroli urodzeń. Oferuje bezpłatną dostawę i różne plany cenowe dla osób z ubezpieczeniem i bez.

Pamiętaj, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych produktów. Wszystkie prezentowane informacje są wyłącznie oparte na badaniach.

Co to jest klub pigułek?

Klub pigułek jest firmą telezdrowia, która oferuje kobietom usługi zdrowia reprodukcyjnego.

Założyciel stwierdza, że ​​jego celem jest pomoc osobom szukającym metod kontroli urodzeń i nie jest w stanie odwiedzić kliniki lekarskiej. Firma wspomina również, że ma na celu zapewnienie edukacji zdrowotnej i pomocy, aby pomóc osobie przejąć kontrolę nad decyzjami dotyczącymi opieki zdrowotnej.

Witryna wymaga od ludzi wypełnienia profilu zdrowotnego, aby połączyć się z zespołem medycznym. Osoba może następnie zamówić receptę na kontrolę urodzeń online i otrzyma leki w dyskretnych opakowaniach.

Jak to działa

Niektóre produkty i usługi oferowane przez klub pigułki zawierają następujące :

Leki antykoncepcyjne

Klub pigułek zapewnia markowe i ogólne leki. Witryna pozwala ludziom wyszukiwać według marki, składnika aktywnego lub dawki.

Niektóre leki, które lekarze klubu pigułki mogą przepisać, obejmują:

 • Yaz. Pillowa pigułka, która może leczyć trądzik u osób w wieku 14 lat i starszych.
 • Camrese. Kolejna marka podobna do Setionique, Ashlyna i Daysee. Ten lek może zmniejszyć ból menstruacyjny.
 • Annavera. Połączenie kontroli urodzeń pochwy, które osoba wkłada do pochwy przez 3 tygodnie co miesiąc. Następnie usuwają go, gdy menstrują.

Wkłady

Wkłady są zautomatyzowane i zależą od firmy ubezpieczeniowej osoby. Klub pigułek może wysłać do 3-miesięcznej podaży kontroli urodzeń na raz na podstawie przydziału ubezpieczenia.

Ubezpieczenie i ceny

Klub pigułek ma różne plany i ceny dla ludzi którzy mają plan ubezpieczenia i ci, którzy nie:

z ubezpieczeniem

Klub pigułek przyjmuje wszystkie główne plany ubezpieczeniowe, takie jak pakt Medi-Cal i rodzinny. Klienci mogą również płacić za leki antykoncepcyjne za pomocą swoich rachunków oszczędnościowych (HSA) i elastycznych rachunków wydatków (FSA). Jednak według strony internetowej Pill Club niektóre leki mogą wymagać osoby Aby pokryć Copay, nawet jeśli mają ubezpieczenie. Firma poinformuje danej osoby, czy podczas zamawiania jest należny>

 • Spotkania następcze
 • Bezpłatna dostawa i auto-refills
 • Plan ogólny B i dodatki prezerwatywy dla kobiet
 • bez ubezpieczenia

  Klienci bez planu ubezpieczenia mogą wybrać jeden z następujących planów:

  • roczna podaż, która kosztuje 6,99 USD za paczkę
  • A 3 -Montent dostaw, który kosztuje 10,66 USD za pakiet

  Ponadto konsultacje online, usługi recept, bezpłatna dostawa, auto-refills i bieżąca opieka są dostępne za dodatkową opłatą w wysokości 15 USD rocznie.

  Prywatność

  Klub pigułek jest zgodny z ustawą o przenośności i odpowiedzialności ubezpieczenia zdrowotnego (HIPAA) i przetwarza płatności za pośrednictwem Stripe. It also states that it uses industry-standard protection.

  LEARN MORE

  Pros and cons

  Pros

  • no traditional doctor’s visits
  • Darmowe działania następcze
  • Wysyłka dostępna dla wszystkich 50 stanów

  Cons

  • Potencjalne opóźnienia wysyłki
  • Niedostępne w przypadku pilnych zamówień lub żądań
  • Firma nie może wysyłać aktualizacji zamówień

  Recenzje klientów

  Klub pigułki ma ocenę recenzji 3,4 na zewnątrz 5 w Better Business Bureau (BBB) ​​w momencie pisania tego pisania. Ma ocenę A+, najwyższą dostępną w BBB, za reakcję na skargi i inne czynniki.

  Recenzje koncentrują się na jakości usług klubu pigułek. Osoby stwierdzają, że firma może być pomocna dla osób z napiętym harmonogramem lub uczęszczającymi do college’u. Kolejną pozytywną notatką recenzenta jest to, że zamówienia wysyłają na czas.

  Recenzje klientów TrustPilot nadają klubowi Pill Club 1,6. Ludzie uznali firmę za wygodną podczas pandemii Coronawirusa, ale niektórzy wspomnieli, że nie otrzymali tabletek na czas. Niektórzy mieli również trudności z uzyskaniem zwrotu od klubu pigułek.

  The Pill Club vs. konkurentów

  Inne firmy telezdrowia zapewniają podobne produkty i usługi. Niektóre alternatywne opcje i ich różnice od klubu pigułek to:

  Nurx to internetowa firma opieki zdrowotnej, która oferuje:

  • Usługi. Nurx oferuje leczenie osób, które mają infekcję przenoszoną drogą płciową, problemy z pielęgnacją skóry lub tych, którzy szukają pigułki antykoncepcyjnej. Klub pigułek zapewnia jednak jedynie konsultacje i leczenie kontroli urodzeń.
  • Konsultacje. Ceny wahają się od 15 do 60 USD. Dla porównania ubezpieczenie danej osoby może obejmować konsultacje zarezerwowane z zespołem medycznym klubu pigułki.
  • Subskrypcja. Nurx oferuje subskrypcje, aby ludzie mogli otrzymywać leki co 3 miesiące. Wkłady klubu pigułek zależą od planu ubezpieczenia osoby, ale mogą również wysłać do 3-miesięcznego podaży na raz.

  Dowiedz się więcej o Nurxie tutaj.

  Dowiedz się więcej

  Pandia Health

  Niektóre cechy, które ludzie mogą rozważyć przy porównywaniu klubu pigułek w porównaniu z Pandia Health to:

  • Opcje kontroli urodzeń. Zarówno Pill Club, jak i Pandia Health oferują tabletki i pierścionki z kontrolą urodzeń.
  • Bezpłatna dostawa. Obie firmy oferują bezpłatną wysyłkę do wszystkich 50 stanów.
  • Recepta. Ci, którzy potrzebują nowej recepty i korzystają z usług Pandia Health, muszą wypełnić formularz, a następnie lekarz dokonuje https://harmoniqhealth.com przeglądu swoich informacji. Wewnętrzny lekarz wydaje receptę, a następnie Pandia wysyła wiadomość do klienta. Dzięki klubowi pigułek jednostki odpowiadają na kwestionariusz, a zespół medyczny dokonuje przeglądu swoich odpowiedzi. Jeśli zostaną zatwierdzone, osoba otrzymuje receptę na kontrolę urodzeń pocztą.

  Dowiedz się więcej

  TwentyEight Health

  Istnieją pewne różnice między klubem pigułek a dwadzieścia lat. Niektóre godne uwagi różnice obejmują:

  • Opcje kontroli urodzeń: Obie firmy oferują tabletki i pierścienie kontroli urodzeń. Dwudziestoetapowe zdrowie może również przepisać łatki.
  • Kwestionariusz. Obie firmy wymagają od osób fizycznych odpowiedzi na kwestionariusz. Lekarze klubu pigułek dokonują przeglądu odpowiedzi i piszą receptę, jeśli pigułka antykoncepcyjna jest dla nich odpowiednia. Jednak dwadzieścia lat zdrowia pozwala klientom na konsultację z zespołem medycznym przed zamówieniem.
  • Recenzje. Według recenzji lekarze klubu pigułek mogą poświęcić dużo czasu na powrót do klientów, podczas gdy klienci dwudziestu lat zdrowia twierdzą, że czas reakcji lekarzy jest szybki.

  Dowiedz się więcej

  Często zadawane pytania

  Są to często zadawane pytania dotyczące klubu pigułek.

  Jakie rodzaje kontroli urodzeń oferuje klub pigułki?

  Niektóre tabletki antykoncepcyjne pigułki Oferty klubowe obejmują:

  • Połączone pigułki hormonalne. Zawierają one syntetyczne wersje żeńskich hormonów estrogenu i progestyny. Ludzie biorą ich, aby zapobiec ciąży i regulować ich okres.
  • tabletki tylko dla progestyny. Zawierają one hormonalną progestynę. Osoba musi codziennie przyjmować te pigułki, aby były skuteczne.
  • Awaryjna pigułka antykoncepcyjna. Centra kontroli i zapobiegania chorobom (CDC) stwierdzają, że ta pigułka może być skuteczna w zapobieganiu ciąży, jeśli dana osoba przyjmuje ją do 5 dni po uprawianiu seksu bez żadnych metod barierowych.

  Firma magazynuje również prezerwatywy kobiece i pierścienie kontroli urodzeń.

  Czy potrzebujesz recepty przed użyciem usług klubu pigułek?

  Osoby mieszkające w jednym z stanów przepisujących kluby pigułki mogą otrzymać receptę od zespołu medycznego firmy.

  Jednak osoba musi wypełnić kwestionariusz zdrowotny i przygotować niedawne odczyt ciśnienia krwi przed połączeniem się z lekarzem.

  Czy Klub Pill jest uzasadniony?

  Firma współpracuje z licencjonowanymi lekarzami USA i oferuje leki zatwierdzone przez Food and Drug Administration (FDA). Jest również zgodny z HIPAA i jest akredytowany przez:

  • National Association of Farmace of Pharmacy. Oznacza to, że klub Pill jest bezpieczną firmą i ma wszystkie wymagania dotyczące licencji potrzebne do bezpiecznego dystrybucji leków.
  • Komisja ds. Akredytacji przeglądu wykorzystania (URAC). URAC ACKREDYTY PHARMACJE, Szpitale i grupy dostawców oraz zapewnia, że ​​firma przestrzega krajowych standardów. Posiada również procesy świadczenia usług zdrowotnych.

  Podsumowanie

  Klub pigułek pozwala ludziom zamówić kontrolę urodzeń online, z poprzednią receptą lub bez nich bez wizytowania Ich lekarz.

  Zapewnia różne plany cenowe dla osób, które mają plan ubezpieczenia i tych, którzy tego nie robią. Akceptuje większość głównych planów ubezpieczeniowych.

  Inne firmy zapewniają również podobne usługi i dostęp do recept i leków kontroli urodzeń. Osoba może chcieć rozważyć niektóre funkcje konkurentów przed zaangażowaniem się w klub pigułki.

  Wiadomości medyczne ma dziś ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i czerpią tylko z recenzowanych badań, akademickich instytucji badawczych oraz czasopism medycznych i stowarzyszeń. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

  Contents

  Published
  Categorized as blog